Leden 2010

Aktual ... Ende ... Pauza. Nevím jak to mám nazvat.

22. ledna 2010 v 15:45 | Hors*ka |  Aktuálně...

Stalo se to, čeho se každý obává. Není co řešit. Blogy o koních mizí, ale brzy je nahradí nové, lepší. Snad už to každý pochopil. Tenhle blog se "prozatím" ruší. Není čas, nálada, nápady prostě nic. Blog mě už prostě nebaví a nechci ho nadále provádět.
Abyste pochopili mou situaci. Vstávám v 6. Připravím se do školy, jdu do školy. Příjdu ve dvě (někdy v 5) a lehnu do postele, spím. Vzbudím se, jdu si na chvilku hrát na komp. Učím se, dělám úkoly apod. A najednou je už 11 večer a já jdu spát. Ráno se to pak znovu opakuje. Musím ještě chodit do města a ven s kamarády.
Blog se prostě prozatím ruší. Možná až někdy bude čas, bude i nálada znovu přidávat i články. Tohle prostě jednou muselo přijít.
No není to ani tak jednoduchý, když máte pětičlenou rodinu a každej hnedka pospíchá na počítač, pak máte najednou 2 a je víc času. Náhle se objeví vir, spam a je po srandě. Zase se všichni hrnou k tomu jednomu. Všechna paměť zmizí, je po všem.

A to jsem i já před rokem psala, že se tenhle blog nikdy nezruší, ale je to tak. Napodobuju ostatní blogy, které se zrušili. Ale pochopila jsem prioritu tohoto rušení, už to chápu a dělám to taky. Blog není můj celý život. Jsem dítě, dospívající dívka. Musím o sebe dbát, hrát si dokud to ještě de. Nechci najdenou dospět a vědět, že nemám žádné přátele, ani krásné vzpomínky.

Deníček ... 31.12.09 ??? 1.1.2010

1. ledna 2010 v 1:04 | Hors*ka |  Deníček...
Hojky. Jak jste si užili Silvestra? No, ze začátku NUDA. 20:00 a já se nudím. Pak jsme začali házet bordel. První domněnky? Nejnudnější a neuplakanější Silvestr ... brácha mě zase ... no jak to říci ... prostě mě otravoval a já začala bulet. Zachránil to Silvestrovskej program na ČT1. Jestli jste se na to koukali, viděli jste toho Chorvata? Borec xD.
Pak jsme vybouchli šampus, popřáli si a šli se koukat na rachejtle. Užili jsme si to, nic jsme přes mlhu neviděděli. Když pomalu začalo utichat, začal zase táta. Jak se říká, Borec na konec. Měl nejlepší rakety v okolí. Samozřejmě, můj retardovanej foťák nic nevifotil, ale zato jeho vinikající kamera natočila 2 videa. Jedno takový všehoměstský a druhý, tátův krůtý závěr, který opravdu všechny odpískal xD