Únor 2011

13.2.2011 - Hřebčín Jeníkov

26. února 2011 v 13:52 | A.Tfík |  Fotografie

Tentokrát jsem opět zavítala do mého oblýbeného hřebčína Jeníkov a pojí se s tím zajímavá historka :D .
Zastavili jsme u výběhu, kde se u držáku na seno krmil nádherný bílý hřebec Drak. Jako obvykle jsem se ho snažila přivolat různými skřeky nebo pískáním, ale stále mě ignoroval nebo si prostě jen znuděně odfrkl. Po nějaké té minutce jsem zajásala. Drak se rozhodl přijít blíže. Šel a šel a já jen radostně močkala spoušť. V půlce cesty se zatavil. Otočil se ke mě bokem, šibalsky se na mě usmál (viz. foto) a s myšlenkami jako: "polib mi." se vykadil. Nakonce se otočil, vesele zařehtal, vyhodil si a pokračoval ve své stravě. Docela zajímavá historka, jak se koníci chtějí zbavit člověka s foťákem v ruce.
Po Drakovi přišly na řadu roční až tříletá hříbata, která taktéž nepřišla blíž, ale krásně se proháněla po výběhu.
...
Bohužel na rajčeti jsou fotky v horší kvalitě
...
Na ukázku vesele pohazující hlavou hřebec Drak

13.2.2011 - Haflingové, Úhlejov

24. února 2011 v 15:52 | A.Tfík |  Fotografie
Po dlouhé době se mi povedlo vzít do ruky foťáček a zajet si vyfotit své oblýbené Haflingy v Úhlejově. Obzvlášť svého zlatíčka, kterému říkám Šimi :) . Počasí moc nepřálo, ale pro Haflingy se moooc hodilo. Sice se moc fotit nechtěli, ale alespoň pohladit se nechali.

Bohužel na rajčeti jsou fotky v horší kvalitě.
...
Ukázka. Uražená klisna

Bez názvu

12. února 2011 v 20:33 | A.Tfík
Gilia
Ahojky, nebudu psát nějaký zdlouhavý omluvný článek. Je to jednoduché, chtěla jsem se zkusti zase naladit na to "blogování", nevyšlo to. Ráda vzpomínám na ty časy ztrávené s tímto blogem. Včera to byly přesně 3 roky, kdy jsem napsala první článek na H-o-r-s.blog.cz . Z tohohle jsem ale asi vyrostla, zájmy se mi změnily, stejně jako velká obměna z dítěte na puberťáka. Jsou to nálady, pár minut mám chuť vyrábět grafiku, publikovat jí na svém blogu, ale během čtvrt hodiny mě to přejde a radši se zašívám u piána, nebo s počítačovejma hrama.
Nemám to srdce tenhle blog mazat, stále zůstane útočištěm pro zveřejňování mých fotogalerii, ale jinak nic. Možná dokončím Večernici, ale nic neslybuju.
Jenom prosím, aby si mě SB smazali.

... Vaše puberťácky naladěná A.Tfík