Červenec 2011

home

11. července 2011 v 21:02 | A.Tfík
.
Jméno: Anna Tafilová
Technika: Olympus e-520, objektivy 14-42mm a 70-300mm
.
Ahojky, mé jméno je již výše uvedeno, takže se Vám představovat nemusím. Normálně mi lidé říkají Anne, Ani a ve třídě prostou přezdívkou Tafi :) . Svůj první foťáček jsem dostala v roce 2005, kdy jsem se začala věnovat aktivnímu focení svých koňských figurek a později i naší kočky, Čerti. Postupné zdokonalování apod.
Fotografování živých koní mě však chytlo až v roce 2009, kdy jsme cestou z dovolené potkali stádečko chladnokrevníků, na stejné místo jsme se vrátili ještě několikrát a postupem času jsem si začala budovat tu obtížnou a dlouhou cestičku fotografa, což musíme říct, že jsem stále ještě na začátku :).
Stejně jako má "fotozdatnost" se zlepšila i má technika. První zrcadlovka se objevila v mých rukou v červnu 2010, docela jsme se zkamarádili a jsme spolu ještě dnes, i když už jednou musela do nemocnice pro foťáčky :D . Za všechny své minimální zkušenosti však vděčím kompaktíku Konica Minolta Z5, kterého jsem úspěšně omlátila až k jeho smrti.
Krom fotografování se také úspěšně věnuji počítačové grafice, což je i můj hlavní obor na střední škole. Chtěla bych Vám jen sdělit, že i přes mou obratnost v Photoshopu opravdu fotky jen zmenším, mírně doostřím a poděpíšu :)

Novinky:

Kam se chystám:

JK Zálesí - focení ve volnosti Lady Dí, Oceanic a Kalman
Hobby parkury :)

fotogalerie 2

11. července 2011 v 21:01 | A.Tfík
-

fotogalerie 1

11. července 2011 v 21:01 | Anne
-